370studio wprowadza wyszukaną estetykę do nowo otwartego steakhouse’a w Międzyzdrojach

Nowy, wytworny steakhouse odkrył swoje urocze zakamarki dla smakoszy w Międzyzdrojach. Miejsce to, znaną lokalność na mapie miasta, jest teraz domem dla oryginalnej koncepcji gastronomicznej, której realizację podjął się 370studio.

Restauracja serwująca doskonałe steki nie tylko kusi smakiem, ale także intryguje swoim unikalnym wnętrzem. Projekty rozplanowania przestrzeni i dekoracji zostały powierzone utalentowanym projektantom z 370studio, którzy zadbali o każdy najdrobniejszy szczegół.

Choć lokal przyciąga szerokim wejściem, jego wnętrze emanuje intymnością. Jest to zasługą złocistych półprzejrzystych zasłon wykonanych z drobnych łańcuszków, które subtelnie oddzielają przestrzeń.

Na uwagę zasługuje również różnorodność siedzeń rozlokowanych w trzech sekcjach restauracji. Różne style siedzisk tworzą odmienne nastroje w poszczególnych strefach, co dodaje uroku całemu miejscu.

Niewątpliwie przemyślany dobór materiałów wpisuje się w wyjątkowy klimat restauracji. Dominują tu szlachetne surowce – ciemne drewno, unikalna tapicerka, elementy ze szkła i lustrzanego metalu. Nie można pominąć marmurowych blatów stołów w lożach, które dodają miejsca elegancji.