Aqua Resort Międzyzdroje: Powstaje jedno z największych centrum konferencyjnych wraz z Aquaparkiem na wybrzeżu

Nowo powstający kompleks Aqua Resort w kurorcie Międzyzdroje, oprócz budowy jednego z najszerszych parków wodnych na wybrzeżu, będzie również gościł rozbudowane centrum konferencyjne. To miejsce będzie w stanie pomieścić do 3000 osób. Otwarcie dla pierwszych gości planowane jest na jesień 2025 roku.

Grupa Prestige, która stoi za tym projektem, utworzyła specjalny zespół sprzedaży MICE. Ich misją będzie promowanie oferty konferencyjnej i eventowej obiektów Bel Mare **** i Aqua Resort ***** znajdujących się w Międzyzdrojach. Liderem tego zespołu jest Kamil Maciąg. Doświadczenie zdobywał pracując m.in. w Double Tree By Hilton w Warszawie, In Between Hotel w Lublinie, a ostatnio był odpowiedzialny za stworzenie struktur centralnego działu sprzedaży Grupy Arche.

Kamil Maciąg podkreślił, że mimo krótkiego doświadczenia na rynku zachodniopomorskim, udało im się zdobyć stałych klientów i uznanie. Wyraził przekonanie, że otwarcie nowego centrum konferencyjnego wraz z aquaparkiem przyniesie nowy wymiar jakości i formy organizacji skutecznych i niezapomnianych spotkań, konferencji oraz szkoleń dla klientów z całego kraju i z zagranicy.

Aktualnie przestrzeń konferencyjno-bankietowa Bel Mare & Aqua Resort, oferująca ponad 3000 miejsc noclegowych w pokojach premium o minimalnej powierzchni 27 m², zajmuje obszar ponad 1500 m². W tym zakresie znajduje się sala bankietowa o wielkości 700 m² oraz sala konferencyjna o wielkości 300m², która może zostać całkowicie zaciemniona.