Klasyczna knajpa w Międzyzdrojach

U „Neptuna” zawsze zjesz dużo i smacznie!

Nie od dzisiaj każdy wie, że Międzyzdroje to przede wszystkim miejscowość turystyczna. Nic więc dziwnego, że wiele osób, które planują tutaj spędzić urlop, zastanawia się, czy są w Międzyzdrojach lokale, godne polecenia. Tak się składa, że nasze miasto posiada bardzo wiele restauracji na najwyższym poziomie. Jedną z nich jest „Neptun”. Można tutaj zjeść bardzo smacznie i do tego obficie.

Co „Neptun” oferuje gościom?

Restauracja „Neptun” posiada bogate menu. Warto wiedzieć, że do godz. 12:00 serwowane są tu zestawy śniadaniowe. Króluje tu jajecznica, ale nie brakuje też dań mięsnych oraz świeżych warzyw. Jeśli chodzi o zupy, to możemy przebierać od tradycyjnych, takich jak żurek czy rosół po zupy egzotyczne, takie jak np. zupa z owocami morza. Jako, że są to Międzyzdroje nie mogło zabraknąć licznych dań, gdzie głównym bohaterem jest ryba. Nie brakuje też obiadów mięsnych. „Neptun” uwzględnił także potrzeby gości preferujących dietę wegetariańską.

Jeśli zamierzasz spędzić tutaj urlop, to na stronie Szczecin Info znajdziesz informacje o innych atrakcjach turystycznych dostępnych w regionie.