Reprezentanci Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje podczas Halowych Mistrzostw Województwa „Lekkoatletyka dla Każdego"

24 lutego, w lekkoatletycznej hali Szczecina, odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa „Lekkoatletyka dla Każdego”. W zawodach wzięli udział reprezentanci Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje oraz niemal 500 uczestników z innych części województwa zachodniopomorskiego.

Wśród startujących zawodników i zawodniczek, Liliana Leszczyńska z Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje szczególnie wyróżniła się osiągnięciami. Dwukrotnie udało jej się zdobyć srebrne medale. Pierwsze srebro zdobyte przez Lilkę pochodziło z rywalizacji w skoku wzwyż, gdzie uzyskała wynik 145cm, co stanowi jej rekord życiowy. Kolejnym sukcesem było zdobycie srebrnego medalu w biegu na dystansie 60m, który pokonała w czasie 8,44 sekundy. To także jest jej najlepszym dotychczasowym wynikiem.

Weronika Leszczyńska to kolejna medalistka z Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje. W biegu na 60m, z wynikiem 8,56 sekundy, zdobyła brązowy medal. Wynik ten jest również jej rekordem życiowym. Poza samym udziałem w zawodach lekkoatletycznych, młodzi sportowcy mieli okazję odwiedzić park trampolin, gdzie mogli pokazać swoje umiejętności skocznościowe.