Anna Piątek nową dyrektorką operacyjną w Belmare Międzyzdroje

Anna Piątek została mianowana na stanowisko dyrektorki operacyjnej w Belmare Międzyzdroje. Przez wiele lat kształtowała swoją karierę, zarządzając operacjami w różnych prestiżowych sieciach hotelarskich w Polsce. Teraz jej zadaniem będzie prowadzenie działań operacyjnych w Belmare, jednym z renomowanych obiektów turystycznych w Międzyzdrojach.

Przebieg kariery zawodowej Anny Piątek jest imponujący. Pracowała na stanowiskach operacyjnych w wielu uznanych polskich hotelach i sieciach hotelowych. Wśród nich znajdują się Marina Royale Darłowo, Arche SA oraz Gromada. W tym ostatnim przypadku, jej zakres obowiązków obejmował nadzór nad działaniami operacyjnymi aż 11 hoteli. Posiada umiejętności z zakresu kontroli kosztów, budżetowania, pracy zespołowej oraz prognozowania.

Belmare Międzyzdroje to nowoczesny resort, który został otwarty dla gości w 2019 roku. Położony jest w samym sercu Międzyzdrojów, oferując ponad 700 luksusowych apartamentów o panoramicznym widoku. Goście mogą tu cieszyć się komfortowym wypoczynkiem niezależnie od pory roku, czy to podczas ciepłych letnich miesięcy, czy chłodniejszych zimowych dni.