Rodzinne Święto Pieczonego Ziemniaka – kolejna edycja za nami

16 września 2023 roku, w sobotnie popołudnie, ponownie mieliśmy przyjemność przyjmować naszych mieszkańców na rodzinnym festynie pod nazwą Święto Pieczonego Ziemniaka. To wydarzenie obfitowało w różnego rodzaju atrakcje, a towarzyszyła nam korzystna aura i bogato zaopatrzony bufet, co sprawiło, że spędzony czas stał się prawdziwą ucztą dla ducha.

Tegoroczna edycja festynu miała miejsce w malowniczo położonej Tawernie nad Jezioro Turkusowym, będącej własnością małżeństwa Isenko. Jak przystało na rodzinny festyn plenerowy, nie zabrakło tam elementów typowych dla takiego wydarzenia – słodkiej waty cukrowej, rozmaitych gier oraz energicznych zabaw ruchowych i tanecznych. Za ich organizację odpowiedzialni byli animatorzy, a także Emilia i Igor, którzy obsługiwali fotobudkę 360.

Święto Pieczonego Ziemniaka to także okazja do rywalizacji sportowej. W tej kategorii zadbali o nas trenerzy z Klubu Sportowego „Fala” z Międzyzdrojów, prowadząc zabawy z dartem piłkarskim. Tuż obok tego miejsca znalazło się miejsce szczególnie upodobane przez najmłodszych gości – dmuchane zjeżdżalnie, które dostarczyły im wiele radości i niezapomnianych emocji.