Trzydniowy Sylwester w Międzyzdrojach

Mateusz Bobek, burmistrz Międzyzdrojów, serdecznie zaprasza wszystkich do odwiedzenia miasta podczas nadchodzącej zabawy sylwestrowej. Szczególnie mile widziani są mieszkańcy okolic, a także tacy z daleka jak ze Szczecina, Gorzowa Wielkopolskiego czy Wrocławia. Celem jest przyciągnięcie jak największej ilości turystów na trzydniowe świętowanie Sylwestra, które ma również ukazać osiągnięcia miasta i wspomóc lokalną gospodarkę.

Wśród atrakcji sylwestrowych Burmistrz szczególnie podkreśla możliwość morsowania. Chce uświadomić wszystkim zainteresowanym jak bezpiecznie korzystać z tej formy rekreacji zimowej. Podkreśla też, że dobro lokalnych przedsiębiorców jest dla niego priorytetem, a ich dochody w dużej mierze zależą od liczby przyjeżdżających turystów.

Sylwestrowe obchody rozpoczną się już w piątek 29 grudnia na Alei Gwiazd, gdzie zostanie zorganizowane specjalne Miasteczko Zimowe. Od godziny 14 wszyscy chętni będą mogli skorzystać z balii z lodem, jacuzzi czy sauny. O godzinie 18 przewidziane jest wejście do komory kriogenicznej. Jednocześnie, od godziny 15 na Alei Gwiazd zaplanowano różne animacje dla dzieci.

O godzinie 19 burmistrz zaprasza wszystkich do Amfiteatru na muzyczną podróż do przeszłości – DJ SET przygotował mix największych hitów z lat 70-80-90. Na godzinę 20 zaplanowany jest koncert popularnego artysty C-Bool.