Wznowienie "Międzyzdrojskich Czwartków Lekkoatletycznych" na Stadionie Miejskim im. Ireny Szewińskiej

Wprawdzie zima wprowadziła przerwę, ale teraz zawody lekkoatletyczne znane pod nazwą „Międzyzdrojskie Czwartki Lekkoatletyczne” powróciły na bieżnię. Pierwsze po zimowej przerwie zawody odbyły się na Stadionie Miejskim imienia Ireny Szewińskiej, znajdującym się w pięknych Międzyzdrojach.

Akademia Lekkoatletyczna Międzyzdroje jest głównym organizatorem tych zawodów, a w ich przygotowanie i przeprowadzenie zaangażowane jest także Szkoła Podstawowa nr 1 w Międzyzdrojach. Współpraca pomiędzy tymi dwoma instytucjami pozwala na stworzenie idealnej platformy dla młodych sportowców do rywalizacji i rozwijania swoich umiejętności.

Zawody były doskonałą okazją dla dzieci i młodzieży uczącej się w szkołach podstawowych, aby spróbować swoich sił w różnych konkurencjach lekkoatletycznych. Uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w biegach na dystansach 60m i 100m, skoku w dal oraz rzucie piłeczką palantową.

Każda osoba, która wzięła udział w zawodach, została nagrodzona pamiątkowym medalem. Ponadto, na zachętę i jako formę podziękowania za udział, organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników słodkie przekąski.

Organizatorzy pragną serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w organizację tego wydarzenia sportowego. Największe podziękowania kierują do wolontariuszy, którzy nieocenioną pomocą przyczynili się do sprawnego przeprowadzenia zawodów.