Rozwój infrastruktury wypoczynkowej Międzyzdrojów: Nowy aquapark będzie gotowy szybciej niż planowano

Planowane jest przyspieszenie budowy nowego obiektu rekreacyjnego w Międzyzdrojach. Zgodnie z najnowszymi informacjami, aquapark powstanie prawie rok wcześniej niż pierwotnie przewidywano. Jest to duże osiągnięcie dla tej inwestycji, która ma na celu stworzenie miejsca pełnego możliwości relaksu i zabawy dla mieszkańców i turystów.

Inwestycja obejmuje rozbudowę kompleksu z wieloma funkcjami. Atrakcje będą obejmowały nie tylko baseny i zjeżdżalnie, ale także strefę spa, obszar przeznaczony do rehabilitacji, miejsce do aktywności sportowych oraz rekreacyjnych. Dzięki temu, każdy odwiedzający znajdzie tutaj coś dla siebie.

Ale to nie koniec innowacji jakie oferuje ta inwestycja. Zaplanowano, że aż 70% energii użytkowanej przez park będzie pochodziło ze źródeł odnawialnych. Ma to na celu zminimalizowanie wpływu obiektu na środowisko naturalne. Dodatkowo, tereny zieleni wokół aquaparku będą nawadniane wykorzystując zgromadzoną wodę deszczową.

Zgodnie z najnowszymi prognozami, prace budowlane mają zakończyć się w jesieni 2025 roku. Oznacza to, że mieszkańcy i turyści będą mogli korzystać z nowego obiektu znacznie wcześniej niż zakładano na początku realizacji projektu.