Zapadł wyrok w sprawie morderstwa

Co miało być pełnym marzeń i emocji spotkaniem, przekształciło się w koszmarną tragedię. 34-letnia Anna spotkała swojego śmiertelnego adoratora, który po kilku godzinach znajomości doprowadził do jej śmierci przez uduszenie. W rezultacie tego straszliwego wydarzenia, mężczyzna stanął przed sądem oskarżony o morderstwo. Rozstrzygnięcie tej niecodziennej sprawy prawnej właśnie nastało.

Anna z Zielonej Góry, w towarzystwie przyjaciółki Karoliny oraz dwójki dzieci, udała się na weekendowy wyjazd do Międzyzdrojów 15 czerwca 2022 roku. Zakwaterowali się na dwa dni w apartamencie jednego z nadmorskich pensjonatów.

Po dotarciu na miejsce, obie kobiety udały się do lokalnego klubu. W centrum ich uwagi znalazł się przystojny 23-letni Ukrainiec o imieniu Mykhailo M. Po kilkugodzinnej zabawie podkręcanej alkoholem, Karolina wróciła do pensjonatu by odpocząć z dziećmi, a Anna postanowiła kontynuować wieczór z Mykhaiłem.

Jednak ta decyzja okazała się tragiczna dla 34-letniej Anny. Po kilku godzinach od powrotu do apartamentu, Karolina odkryła ciało swojej przyjaciółki w łazience. Z jej pokoju zniknął telefon komórkowy, pieniądze oraz dokumenty. Również samochód Anny nie był na miejscu.