Izabela Trojanowska z koncertem niespodzianką dla mieszkańców Międzyzdrojów

W sobotę, w malowniczych Międzyzdrojach, znana artystka Izabela Trojanowska dała niespodziewany koncert dla mieszkańców miasta. Wielbiciele muzyki Izabeli bawili się wyśmienicie podczas jej występu, który okazał się być prawdziwym muzycznym zaskoczeniem.

W swoim repertuarze, piosenkarka i aktorka, zaprezentowała kilka swoich najbardziej znanych, ale także ulubionych piosenek. Jednym z głównych hitów, który wzbudził najwięcej emocji, była odsłona piosenki o cegle. Znane i czasem kontrowersyjne słowa utworu z wielkim przebojem: „podaj cegłę, podaj cegłę, zbudujemy nowy dom, na miarę naszych marzeń dom! Deszcz ustanie, słońce wstanie, wzejdzie nowy plon, za sprawą naszych serc i rąk!”, rozbrzmiewały w sali.

Jednak to nie tylko radosne utwory zabrzmiały podczas wieczoru. Nie zabrakło również piosenek o charakterze melancholijnym, miłosnym oraz kultowych melodii takich jak „wszystko, czego dziś chcę, pamiętaj o tym, polecieć chcę, tam i z powrotem, z ramion Twych wprost do nieba”.

Izabela Trojanowska jest najbardziej rozpoznawana dzięki swojej roli Moniki Ross w serialu Klan, gdzie gra jedną z córek rodziny Lubiczów. Mimo to, dla wielu jej fanów, artystka jest przede wszystkim rockową śpiewaczką. Na swoim koncie ma wiele przebojów i siedem albumów. W 2020 roku obchodziła jubileusz 40-lecia swojej kariery artystycznej. Co więcej, została trenerką w popularnym programie The Voice Senior 2 i opublikowała swoją biografię.